Nasze poradnie


Wszystkie poradnie Cennik usług

BCM dla każdego

 

Beskidzkie Centrum Medyczne realizuje nieodpłatne usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie według aktualnego cennika.

 

 

 

Warunki udzielania świadczeń

O nas - przewodnik po centrum medycznym


Nowoczesna placówka medyczna z tradycjami

Beskidzkie Centrum Medyczne jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Bielsku-Białej od 1997 roku. Początkowo były to jedne z pierwszych w Bielsku-Białej prywatne poradnie specjalistyczne, które szybko zaczęły zyskiwać uznanie pacjentów, oczekujących poprawy jakości i dostępności usług medycznych.

Nowoczesny szpital

W 2001 r. powstał nowoczesny Szpital Zabiegowy Beskidzkie Centrum Medyczne z zapleczem diagnostycznym i poradniami specjalistycznymi. Zaczynaliśmy od wykonywania drobnych zabiegów w ramach tzw. „chirurgii jednego dnia”. W kolejnych latach w miarę rozwoju bazy lokalowej, pozyskiwania specjalistów i doposażenia w sprzęt i aparaturę stopniowo rozszerzaliśmy zakres zabiegów.

Doświadczenie i zaufanie

Aktualnie mamy pod opieką 180 tysięcy stałych pacjentów w poradniach specjalistycznych i 7 tysięcy pacjentów rocznie operowanych w Szpitalu, którym zapewniamy najwyższą jakość usług oraz szacunek i troskę wysokowykwalifikowanego personelu.

Renoma i standardy

Kilkunastoletni okres działalności BCM pozwolił nam zdobyć doświadczenie i zyskać renomę na rynku usług medycznych. Dobra opinia pacjentów o naszej placówce zaowocowała zwiększającą się z każdym rokiem liczbą osób, które wybierają Beskidzkie Centrum Medyczne jako miejsce swojego leczenia.

We wrześniu 2005 r. uzyskaliśmy certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2000 dla naszego Systemu Zarządzania Jakością, potwierdzający wysoką jakość usług świadczonych przez Beskidzkie Centrum Medyczne.