Oddziały


Beskidzkie Centrum Medyczne dla każdego

 

Beskidzkie Centrum Medyczne realizuje nieodpłatne usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie według aktualnego cennika.

 

 

 

Warunki udzielania świadczeń

Szpital


Pacjentów wymagających leczenia operacyjnego zapraszamy do nowoczesnego Szpitala Zabiegowego Beskidzkiego Centrum Medycznego, pięknie położonego w zacisznej dzielnicy Bielska-Białej pod Szyndzielnią, przy ul. Młodzieżowej 21. Szpital dysponuje trzema klimatyzowanymi salami operacyjnymi oraz salami pooperacyjnymi.


W 18-łóżkowym oddziale znajdą Państwo komfortowe warunki pobytu w dwuosobowych salach z łazienkami i telewizorem. Do dyspozycji pacjentów i ich rodzin jest także obszerna poczekalnia z rejestracją i przestronny parking przed Szpitalem. Staramy się zapewnić nie tylko wysoką jakość usług medycznych ale i miłą atmosferę.

Dla pacjentów Narodowego Funduszu Zdrowia wykonywane są całkowicie bezpłatnie zabiegi z zakresu: ginekologii, chirurgii, ortopedii, urologii i okulistyki.

Pacjenci operowani są w dniu przyjęcia, a czas pobytu w szpitalu uzależniony od rodzaju wykonywanego zabiegu, wynosi od kilku godzin do kilku dni.


Adres

Szpital
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax +48 33 82 63 400

Godziny

otwarty 24h/dobę

Mapa

mapa dojazdu


Oddziały