Szpital


Pacjentów wymagających leczenia operacyjnego zapraszamy do nowoczesnego Szpitala Zabiegowego Beskidzkiego Centrum Medycznego, pięknie położonego w zacisznej dzielnicy Bielska-Białej pod Szyndzielnią, przy ul. Młodzieżowej 21. Szpital dysponuje trzema klimatyzowanymi salami operacyjnymi oraz salami pooperacyjnymi.


W 18-łóżkowym oddziale znajdą Państwo komfortowe warunki pobytu w dwuosobowych salach z łazienkami i telewizorem. Do dyspozycji pacjentów i ich rodzin jest także obszerna poczekalnia z rejestracją i przestronny parking przed Szpitalem. Staramy się zapewnić nie tylko wysoką jakość usług medycznych ale i miłą atmosferę.

Dla pacjentów Narodowego Funduszu Zdrowia wykonywane są całkowicie bezpłatnie zabiegi z zakresu: ginekologii, chirurgii, ortopedii, urologii i okulistyki.

Pacjenci operowani są w dniu przyjęcia, a czas pobytu w szpitalu uzależniony od rodzaju wykonywanego zabiegu, wynosi od kilku godzin do kilku dni.


Adres

Szpital
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax +48 33 82 63 400

Godziny

otwarty 24h/dobę

Mapa

mapa dojazdu


Oddziały

REJESTRACJA ONLINE

PRYWATNIE NA NFZ

Rejestruj prywatnie

Proszę o kontakt w sprawie:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem danych jest Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 3/1 w Bielsku-Białej.
Podanie danych osobowych wymagane jest w celu rejestracji na lekarską poradę specjalistyczną na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f oraz art. 9 ust. 2 lit. h RODO. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe zostaną usunięte w terminie 14 dni od podania danych. Dane są udostępniane podmiotom na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w zakresie wsparcia informatycznego.
Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: inspektor@bcm.bielsko.pl

REJESTRACJA ONLINE