Logo

Szukaj

Nowoczesne centrum medyczne

Znakomite warunki lokalowe, kompleksowe usługi medyczne, doświadczenie i renoma, certyfikat ISO 9001.

Spacer wirtualny

Doświadczony personel

Profesjonalna i przyjazna kadra, szeroki zakres konsultacji specjalistycznych, zabiegów operacyjnych i diagnostycznych, kompetentni lekarze.

nasi lekarze

Szpital

Nowoczesny szpital zabiegowy, komfortowe warunki pobytu, profesjonalny zespół lekarzy, nowoczesna aparatura medyczna, kontrakt z NFZ nieprzerwanie od 2001 roku.

więcej o szpitalu

Leczenie narządu wzroku, operacje zaćmy

Szeroka diagnostyka oraz leczenie zachowawcze i operacyjne narządu wzroku, nowoczesny sprzęt, doświadczeni specjaliści, ponad 25 000 wykonanych operacji zaćmy.

dowiedz się więcej

Laboratorium analityczne i Diagnostyka medyczna

Laboratorium analityczne, badania endoskopowe przewodu pokarmowego – gastroskopia, kolonoskopia, RTG, mammografia, USG, diagnostyka okulistyczna.

dowiedz się więcej

BCM dla każdego

Beskidzkie Centrum Medyczne realizuje nieodpłatne usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie według aktualnego cennika.

Realizujemy usługi NFZ lub odpłatnie Logo NFZ

warunki udzielania świadczeń


Zapytanie ofertowe nr 01/04/2017 z dnia 17.04.2017

Zapytanie ofertowe nr 01/04/2017 z dnia 17.04.2017

Dotyczy:

Przygotowania dokumentacji aplikacyjnej do konkursu w ramach Działania 10.1 Infrastruktura ochrony zdrowia ze Śląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

Aktualności

Zapytanie ofertowe

2017-06-30

W imieniu Beskidzkiego Centrum Medycznego Sp. z o. o.  zapraszamy do składania ofert na dostawę urządzeń:
- mammograf cyfrowy
- aparat RTG cyfrowy

WYJDŹ Z KOLEJKI

2016-11-15

Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmów z historiami osób, które zdecydowały sie wyjść  z kolejki oczekujących na refundowaną operację zaćmy.

Maria, 62 lata, bibliotekarka uwielbia swoją pracę. Zaćma mogłaby jej ja odebrać wiec pewnego dnia podjęła decyzję i poszła na odpłatny zabieg. Teraz może nadal cieszyć się satysfakcją z ukochanej pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=jk_m56qCBIQ

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyjdź z kolejki. Rozważ zabieg odpłatny – opis kampanii edukacyjnej

2016-09-27

 

„Wyjdź z kolejki. Rozważ zabieg odpłatny” to kampania edukacyjna, której celem jest upowszechnianie wiedzy na temat zaćmy, w tym w szczególności jej przyczyn, objawów, sposobów leczenia, procedur związanych z dostępem do świadczeń zdrowotnych i miejsc ich wykonywania, jak również propagowanie profilaktyki.

Kampania polega na prowadzeniu platformy edukacyjnej na stronie internetowej: www.wyjdzzkolejki.pl, jak również na prowadzeniu aktywności mediowych o ogólnopolskim zasięgu oraz infolinii, za pośrednictwem których przekazywane są treści edukacyjne i informacyjne dotyczące zaćmy.

archiwum aktualności